Made in Moto Pell-Mell


Společnost motorkářů, kde nerozhoduje věk, pohlaví,značka motorky nebo obsah válců.


navigace >>
:: novinky :: fórum :: reportáže :: zajímavosti :: co se chystá :: koupím / prodám :: foto / video :: Kontakt


reklama:.

 

 

Svatováclavská vyjížďka

Letošní Svatováclavská vyjížďka patří jednoznačně mezi ty vydařené. Na nádvoří pivovaru se sjelo na 1000 motorek, počasí nám přálo a až na jednu malou kolizi před pivovarem jsme neměli nahlášenou žádnou nepříjemnost. Všem účastníkům děkujeme na návštěvu a těšíme se na Vás v příštím roce.

Pro zobrazení foteček z pivovaru klikněte zde

Pro zobrazení foteček z kolony klikněte zde

:: posted @ 5.10.2011 PM by Moto Pel-Mell

Noční vyjížďka

V předvečer Svatováclavské vyjížďky jsme se opět sešli u Sokolovny na Nové Hospodě a projeli jsme se noční Plzní. I když po celý den bylo počasí parádní, půl hodiny před odjezdem se nad Plzní rozpoutalo dešticé peklo. Za vydatného deště jsme dojeli na náměstí, poté jsme se přesunuli k rozhledně na Silván. Poté byl uspořádán menší ohňostroj a vyjížďku jsme zakončili u lochotínského Jezírka.

Pro zobrazení foteček z vyjížďky klikněte zde

:: posted @ 5.10.2011 PM by Moto Pel-Mell

Jak fungují stránky motopellmell.cz

Jak fungují stránky motopellmell.cz

Po roztržce s panem Jeníkem a jeho odchodu z naší party, jejíž důvod nám dodnes není zcela jasný, jsme byli nuceni zřídit vlastní stránky. Ale i vznik těchto stránek provázeli podivné problémy. Doménu, kterou jsme si vybrali a byla volná, někdo záhadně obsadil dva dny před naší registrací. Nezbylo nám nic jiného, než do názvu přidat dvě "l". O to podivněší je skutečnost, že pokud si dnes zadáme naší původně vybranou doménu, zobrazí se web, jehož správcem je pan Jeník. Tak si klademe otázku, komu o co jde? Odpovědět si můžete každý sám. Děkujeme všem návštěvníkům našich (Vašich) stránek a budeme se i nadále snažit přinášet nabídky a iformace o našich akcí. Stránky fungují zatím podle našich představ, ale jsme především motorkáři a ne programátoři a tudíž omluvte případné problémy na stránkach. Podle dosavadních zkušeností víme, že problémy nemusí být vždy z naší strany.

:: posted @ 1.3.2007 PM by Moto Pell-Mell

© Moto Pell-Mell 2006