Made in Moto Pell-Mell


Společnost motorkářů, kde nerozhoduje věk, pohlaví,značka motorky nebo obsah válců.


navigace >>
:: novinky :: fórum :: reportáže :: zajímavosti :: co se chystá :: koupím / prodám :: foto / video :: Kontakt


reklama:.

 

 

16.12.2006 | První prvomájové

První prvomájové vyjížďky

Již tři roky pořádáme vyjížďky pro motorkáře z Plzně i nejširšího okolí. Největší oblibu mají asi „Prvomájové“ a „Svatováclavské“ které začínají na náměstí Republiky a pokaždé se snažíme vybrat jiný směr kam vyrazíme. Počet účastníků těchto akcí neustále vzrůstá a podle nezávislého skrutátora bylo 28.září 2006 na náměstí 312 strojů. Ale smyslem není dosáhnout maximální účasti i když to pořadatele pochopitelně potěší. Vždyť i u nás jsou vyjížďky a akce kde se sejde skoro tisícovka jezdců. Především jde o pocit sounáležitosti a také se alespoň na chvilku podívat,jak vypadáme bez přileb.

První prvomájová prvního května 2004

Nechceme nic zakřiknout,ale nejvíc nás těší že téměř všichni účastníci těchto vyjížděk respektují jak pokyny pořadatelů tak sebe navzájem. A tak vše probíhá bez kolizí a úrazů. Svědčí to o tom, že i když se vlastnictví motocyklu stává módní záležitostí, na náměstí se sjíždějí ukáznění a slušní motorkáři,kteří ví a znají. A tak jim všem, tímto ještě jednou děkujeme.

Druhá Prvomájová. Prvního května 2005

A je pochopitelné že pokud bude pro koho,budeme vyjížďky pořádat. Již teď sháníme informace jak bude pokračovat rekonstrukce náměstí Republiky v roce 2007. Abychom se vešli. A na základě připomínek některých kamarádů se pokusíme zrealizovat některé nápady pro zpestření těchto tradičních akcí. Především si ale uvědomujeme starou pravdu.Víc hlav víc ví. Tak pokud bude mít někdo nějaký nápad nebo připomínku,budeme rádi když se s námi o ni podělíte.

Je celkem pochopitelné, že na monstr-akcích se motorkář moc nesveze.A tak nepočítáme, že budeme každý měsíc sestavovat kolony a brouzdat krajem..Považujeme tyto vyjížďky více za společenskou událost. Naší snahou bude přidat k těmto akcím nějaký program, který by většinu účastníků alespoň částečně uspokojil.

Pár obrázků z prvomájových vyjížděk si můžeš prohlédnout v sekci foto/video

:: posted @ 16.12.2006 PM by Moto Pell-Mell

© Moto Pell-Mell 2006