Made in Moto Pell-Mell


Společnost motorkářů, kde nerozhoduje věk, pohlaví,značka motorky nebo obsah válců.


navigace >>
:: novinky :: fórum :: reportáže :: zajímavosti :: co se chystá :: koupím / prodám :: foto / video :: Kontakt


reklama:.

 

 

Route 66.sk

Ve čtvrtek 2.srpna jsme v poledních hodinách vyjeli přes Písek a Jindřichův Hradec v počtu dvou motorek směrem ke Slovensku. V odpoledních hodinách jsme dojeli do Mikulova. Po zkontrolování stavu motorek jsme objevili nepříjemnou závadu, která donutila Vašíka a jeho Triumpha k návratu do Plzně. V Mikulově jsme zašli na místní víno a přespali v útulném privátu. V ranních hodinách jsme vyrazili směrem slovenské Sahy, odkud vyjížďka začínala. Jedná se o malé městečko, které leží na hranicích s Maďarskem. Po ubytování v místní internátní škole jsme vyrazili do kempu za zábavou. Setkali jsme se s dalšími Plzeňáky, kteří do Sah zavítali po zpáteční cestě z Chorvatska.

V sobotu v ranních hodinách byla pro všechny účastníky připravena snídaně a zhruba v 10 hodin se vyjelo na trasu. Od organizátorů jsem vyzjistil, že do ranních hodin bylo prodáno 370 vstupenek. Podle SPZ odhaduji, že kolem 1/3 účastníku bylo z Čech. Nalezl jsem SPZ z Plzně, Liberce, Brna a Karlových Varů. Celková trasa byla dlouhaá 268 km a byly naplánovány 4 zástávky. Vyjížďka končila v kempu Račkova Dolina, který se nachází v Západních Tatrách. Jelo se pohodovým tempem (v průměru 100 km/h) a nebýt docela vydatného došté na začátku Tater, což vzpůsobilo roztrhání kolony, nedá se vyjížďce nic vyčíst a skládáme hold organizátorům.

V neděli ráno po vzbuzení nás vyděsilo silné pršení. Představa zpáteční (téměř 700 km) dlouhé cesty v dešti nás děsila. Naštěstí se v 10 hodin vyčasilo a my jsme mohli vyrazit k domovu. Se zastávkami na oběd a kávičky jsme dorazili do Plzně komel 21 hodiny.

Organizátorům bychom chtěli ještě jednou poděkovat za super akci a příští rok zvažujeme další výlet na Slovensko.

:: posted @ 13.8.2012 PM by Moto Pell-Mell

© Moto Pell-Mell 2006