Made in Moto Pell-Mell


Společnost motorkářů, kde nerozhoduje věk, pohlaví,značka motorky nebo obsah válců.


navigace >>
:: novinky :: fórum :: reportáže :: zajímavosti :: co se chystá :: koupím / prodám :: foto / video :: Kontakt


reklama:.

 

 

Rekapitulace loňské sezóny

Je to už více jak rok, co můžete na internetu prohlížet stránky motopellmell.cz. Za uplynulý rok se uspořádala řada akcí, o kterých se můžete v následující rekapitulaci.

16.12.2006

Od tohoto datumu jsou stránky motopellmell.cz v provozu. Netrvalo dlouho, stránky se ujaly a většina akcí se může chlubit velkým počtem návštěvníkům.

25.12.2006

25. prosince se uskutečnila první akce pod taktovkou motopellmell. Byla uspořádána týden po zahájení provozu stránek. Účast sice nebyla zrovna velká, ale o srandu bylo opravdu postaráno a soutěž o nejrychleji snězený talíř chlebíčků byla opravdu napínavá. Video zde

18.2.2007

3. ročník motobálu se povedl ve jménu dobré tradice. Lístky byly vyprodány hned těsně po vánocích. Motobál se vedl v tradičním stylu : dobrá muzika, zábavné soutěže, moře alkoholu a bohatá tombola. Video zde

16.4.2007

Mrazivá rána ještě nezkončila a již se uskutečnila první vyjížďka roku 2007. Za velikonoční koledou jsme objeli celou Plzeň a řadu vesnic v dalekém a blízkém okolí Plzně.

1.5.2007

Ač předpověď počasí tomu nenasvěčovala, 1. květen vyšel na jedničku. Od rána příjemně hřálo slunce a na nádvoří plzeňského pivovaru zavítalo více jak 650 motorkářů. Jednalo se o opravdu povedenou akci.

24.6.2007

Motopiknik - pohodová atmosféra, krásné počasí a vůně pečeného masa z grilu - paráda

20.7.2008

V tento slavnostní den si Jana a Žako řekli své ANO.

28.9.2007

28. září se konala tradiční Svatováclavská vyjížďka. Počasí nám nepřála a celý den byla vyjížďka doprovázena silným deštěm. Do pivovaru zavítala zhruba stovka motorkářů, což se dá vzhledem k počasí považovat za úspěch. Vyjížďka byla zkrácena na symbolických 15 km. Vyjížďka byla zakončena zajímavou exibicí kaskadéra na parkovišti Glóbusu u Chotíkova.

Pro zhlédnutí krátkého videa klikni zde

:: posted @ 29.1.2008 PM by Moto Pel-Mell

© Moto Pell-Mell 2006