Made in Moto Pell-Mell


Společnost motorkářů, kde nerozhoduje věk, pohlaví,značka motorky nebo obsah válců.


navigace >>
:: novinky :: fórum :: reportáže :: zajímavosti :: co se chystá :: koupím / prodám :: foto / video :: Kontakt


reklama:.

 

 

Železná Ruda

V sobotu 8. září jsme se jeli podívat na Železnou Rudu. Sešli jsme se u krámku Bikers Crown v počtu zhruba 20 motorek a za krásného počasí jsme se vydali na Šumavu. Poobědvali jsme, zhlédli jsme dřevorubeckou shouw "Stihl Timbersport" a poté jsme se individuálně vydali k domovu.

Pro zobrazení foteček ze Šumavy klikněte zde

:: posted @ 9.9.2012 PM by Moto Pell-Mell

Svatováclavská vyjížďka

Svatováclavská vyjížďka je za námi a nutno dodat, že byla jen pro ty nejotrlejší. Počasí se tentokrát nepřiklonilo na naší stranu a téměř po celé dopoledne jsme byli vystaveni nepříjemnému dešti. I přes nepřízeň počasí se na nádvoří pivovaru sešlo přes sto motocyklů. Všem jezdcům proto vzdáváme holt, že našli odvahu a s rizikem pádu nebo nastydnutí přijeli na letošní Svatováclavskou vyjížďku.

Pro zobrazení foteček z vyjížďky klikněte zde

:: posted @ 28.9.2010 PM by Moto Pel-Mell

Prvomájová vyjížďka

Vyjížďka je za náma. I letos se může tradiční Prvomájová vyjížďka pochlubit vysokou účastí. Předpověď počasí nám do karet moc nehrála, nakonec ale vše dobře dopadlo a místy se ukázal i nějaký ten sluneční paprsek. Letos nádvoří pivovaru navštívilo zhruba 1000 motorek, což je velmi hezké číslo. Nyní Vám přinášíme několik foteček a procuje se i na krátkém videu.

Pro zobrazení foteček z vyjížďky klikněte zde

Pro zobrazení foteček z vystoupení Pepíka Sršně klikněte zde

:: posted @ 3.5.2010 PM by Moto Pel-Mell

Svatovávská vyjížďka

Svatováclavská vyjížďka je za námi. Počasí nám náramě přálo a na nádvoří pivovaru jsme se sešli v počtu přesahujícím 1200 motorek. Během vyjížďky jsme nezaznamenali žádné nehody a pevně doufáme, že se Vám Václavská akce líbila.

Pro zobrazení pár foteček klikněte zde

:: posted @ 1.10.2009 PM by Moto Pell-Mell

Prvomájová vyjížďka_1. díl

Prvomájová vyjížďka je za náma. Počasí bylo umoudřené a pevně doufáme, že se Vám vyjížďka líbila a odnesli jste si spoustu hezkých zážitků. Letos jsme poprvé pokořili magickou tisícovku motorek. To sebou přináší jisté komplikace při parkování v pivovaře. Výjezd z pivovaru proběhl bez problémů, během trasy se však stala nehoda před Horaždicema. Motorkáři se prý nic nestalo, ale odnesla to silně motorka. Pokud se nám podáří sehnat nějaké info, budeme ještě informovat.

V prvním díle z Prvomájové vyjížďky Vám přinášíme několik foteček. Těšit se ještě můžete na video, další sadu foteček a DVD.

Pro zobrazení foteček klikněte zde

:: posted @ 2.5.2009 PM by Moto Pel-Mell

Motobál 2.díl

Ve 2. díle Vám přinášíme zhruba 10-minutový video sestřih. Pevně doufáme, že se bude líbit a umluvte prosím sníženou kvalitu v důsledku nedostatku osvětlení v sále.

Pro zobrazení videa klikněte zde (nižší kvalita(55MB))

Pro zobrazení videa klikněte zde (plná kvalita(150MB))

:: posted @ 15.2.2008 PM by Moto Pell-Mell

Motobál 1.díl

Motobál je za námi. Zda byl úspěšný či ne necháváme na posouzení každého z Vás. Podle úsměvů, plného parketu a vypitého alkoholu se dá usuzovat, že se všichni náramně bavili a z motobálu si odnesli řadu vzpomínek. V 1. díle Vám přinášíme pár foteček a těšit se můžete i na krátký video sestřih. Ten ale až někdy příště

Pro zobrazení foteček klikněte zde

:: posted @ 8.2.2008 PM by Moto Pell-Mell

Svatovávská vyjížďka 3. Díl

Ve 3. díle si můžete prohlédnout sestřihnutý film ze Svatováclavské vyjížďky. Na připravovaném DVD (termín bude upřesněn) pro Vás bude v lepší kvalitě také s řadou bonusů.

Pro prohlédnutí krátkého videa klikněte zde

:: posted @ 10.10.2008 PM by Moto Pel-Mell

Svatovávská vyjížďka 2. Díl

Ve druhém díle je pro Vás připraveno pár foteček průjezdu kolony na kruhovém objezdu u Globusu. Nejsou tam sice všichni, ale řada z Vás by se na fotkách mohla poznat. V další díle pro Vás bude připraven krátký film.

Pro zobrazení pár foteček klikněte zde

:: posted @ 1.10.2008 PM by Moto Pel-Mell

Svatovávská vyjížďka 1. Díl

Až na raní mlhu nám počasí vyšlo na výbornou a nezaznamenali jsme ani žádné pády nebo kolize mezi motorkami. Dalo by se říci, že se vyjížďka povedla a pevně doufáme, že stejné pocity máte i vy. V prvním díle Vám přinášíme pár foteček k prohlédnutí. V dálších dílech se můžete těšit na další tečky a setřih videa.

Pro zobrazení pár foteček klikněte zde

:: posted @ 28.9.2008 PM by Moto Pel-Mell

Dovolená ve Španělsku

Je právě čas prázdnin a dovolených a řada z nás vyrazila, nebo teprve plánuje nějakou zajímavou na dvouch kolech. Dnes Vám přinášíme zajímavý cestopis ze Španělska a další budou následovat. Pokud někdo z Vás na za sebou nějáký zajímavý výlet a chtěl by se s ním pochlubit, může poslat článek včetně fotek na email pippa@seznam.cz

:: posted @ 29.5.2008 PM by Moto Pel-Mell

Pro přečtení článku klikněte zde.

Prvomájová vyjížďka 2. Díl

Ve druhém díle z Prvomájové vyjížďky je pro Vás připraveno krátké video pro oživení vzpomínek. Zruba od 15. května bude pro Vás připraveno DVD, které budete moci zakoupit u Karla Pěchoučka (motoshop - Roudná). Bližší informace se ještě dočtete.

Pro zobrazení krátkého videa klikněte zde (62 Mb)

Pro zobrazení krátkého videa klikněte zde (205 Mb)

:: posted @ 8.5.2008 PM by Moto Pel-Mell

Prvomájová vyjížďka 1. Díl

I když to po ránu nevypadalo, počasí se povedlo na výbornou. Pravda, mohlo být tepleji, ale předpověď hlásila mnohem horší prognózy. Takže, aby jsme to zhodnotili. Na vyjížďku přijelo přes 700 motorek, nedošlo k žádné velké kolizi (zaznamenali jsme pouze 2 povalené motorky) a všichni jsme se navzájem respektovali. Takto velká kolona motorek (zhruba 20 minut od první k poslední) sebou přináší své neduhy. Na čele kolony se udržovala rychlost od 50 do 80 km/hod. V zadní části kolony se však rychlost držela i nad 130 km/hod. Všechno však dopadlo bez vážných problémů a pevně doufáme, že na vyjížďku budete mít samé pozitivní vzpomínky. Dnes je pro Vás připraveno pár foteček. V dalším díle bude krátké video a připravuje se DVD. To bude k mání zhruba od poloviny května u Karla Pěchoučka na krámě (motoshop - Roudná). O všem Vás však budeme ještě informovat.

Pro zobrazení pár foteček klikněte zde

:: posted @ 2.5.2008 PM by Moto Pel-Mell

Motocykl 2008

Tato neděle byla poslední, kdy jste mohli navštívit pražskou výstavu Motocykl 2008. O výstavě se můžete dočíst na každém rohu toho spousty. Proto myslím, že nemá cenu psát reportáž o cestě do Prahy, o obědě a šmejděním mezi motorkami. Nám se výstava každopádně líbila, ale na druhou stranu, nezaznamenal jsem žádnou změnu oproti předešlým ročníkům. Výstava Bohemia Custome mi osobně přišla méně zajímava než loňská. Ale možná to bude jen můj subjektivní dojem.

Pokud si chcete prohlédnout nějaké fotečky, klikněte zde

:: posted @ 11.3.2008 PM by Moto Pel-Mell

Motobál - 3. díl

Ve třetím díle je pro Vás připraveno 2. video z motobálu. Závěrem by jsme chtěli poděkovat sponzorům, že pro nás (Vás) připravili určitě zajímavé ceny a poděkování si zasloužíte rovněž Vy, že jste na bále zajistili úžasnou atmosféru.

Pro prohlédnutí videa klikněte zde.

:: posted @ 28.2.2008 PM by Moto Pel-Mell

Motobál - 2. díl

Ve druhém díle si můžete stáhnout krátké video z motobálu. Video však bylo pořizeno pouze na digitálním fotoaparátu a proto vyslédná kvalita je slabší. Pro oživení vzpomínek však postačuje.

V nejbližší době pro Vás bude ještě připravené jedno video, které bude mít i lepší kvalitu.

Pro prohlédnutí videa klikněte zde. (rychlé připojení(120 MB).

Pro prohlédnutí videa klikněte zde. (pomalé připojení(40 MB).

:: posted @ 18.2.2008 PM by Moto Pel-Mell

Motobál - 1. díl

V sobotu 16. února se uskutečnil 4. motobál v Chotíkově. Sál byl beznadějně vyprodaný, alkohol tekl proudem a všichni si užívali spoustu zábavy. Anakondabenda nezklamala a parket byl zaplněný již v časných hodinách. Za škodu se dá jen považovat, že děvčata při soutěži nenašly tolik odvahy jako jejich soupeři (muži).

V dalším díle pro Vás bude připraveno krátké video.

Pokud si chcete prohlédnout pár foteček, klikněte zde

:: posted @ 17.2.2008 PM by Moto Pel-Mell

Rekapitulace

Je to akorát rok, co jsou internetové stránky motopellmell.cz v provozu. V následujícím článku si můžete přečíst stručný přehled všech akcí, které se v lo\ńském roce uskutečnily.

Pro zobrazení více informací klikněte zde

:: posted @ 29.1.2008 PM by Moto Pel-Mell

Svatováclavská vyjížďka

Podzim je zde v plném proudu a tudíž pomalu končí sezóna pro příznivce jedné stopy. Již tradičně se k příležitosti ukončení sezóny konala Svatováclavská vyjížďka. Ta letošní byla poznamenána krajně nepříznivým počasím, kdy téměř po celý den silně pršelo. Našli se však tací, kteří se deště nebáli a cestu na nádvoří plzeňského pivovaru si našli. I přes nepřízeň počasí se sešlo téměř 100 motorkářů a kaskadér Aleš Polák nás zásobil velkou spoustou triků i za mokra.

Pro zhlédnutí krátkého videa klikni zde

Pokud si chcete prohlédnout pár foteček, klikněte zde

:: posted @ 28.9.2007 PM by Moto Pell-Mell

Výlet na Beskyd

Konec léta zakončili novomanželé (Žako a Janina) výletem do Beskyd. V následujícím článku se můžete dočíst o jejich zážitcích.

Pro přečtení celého článku klikněte zde

:: posted @ 6.6.2007 PM by Moto Pell-Mell

Výlet na Slovensko

Jeli jsme natočit nějaké kilometry.Letos padlo rozhodnutí na Slovensko. Venca s Boženkou a Jeron s Hankou. To je dohromady 210 let 200 koní v motorkách (většinu v Vencovo Rocketu) ,deset dní dovolené a 2000 kilometrů po Čechách,Slezsku ,Slovensku a Moravě.

Pro přečtení celého článku klikněte zde

:: posted @ 15.8.2007 PM by Moto Pell-Mell

Svazek manželský

20.7. vstoupili Janina a Žako do posvátného svazku manželského. Svým způsobem to byla tak trochu nevšední svatba a v následujícím článku se o ní můžete dočíst více.

Pro přečtení celého článku klikněte zde

Pokud si chcete prohlédnout pár foteček, klikněte zde

:: posted @ 27.6.2007 PM by Moto Pell-Mell

Výlet do Itálie

Žako a Janina v létě nelení a vydali se na výlet do Itálie. Cesta musela být opravdu zajímavá. V následujícím článku si můžete přečíst o včech dobrodružstvích, které cestou zažili.

Pro přečtení celého článku klikněte zde

Pokud si chcete prohlédnout pár foteček, klikněte zde

:: posted @ 27.6.2007 PM by Moto Pell-Mell

Bítovská stopovačka

Žako a Jana byli na tokovém netradičním výletě na Bítově. O jejich zážitcích se můžete dočíst v následujícím článku

Pro přečtení celého článku klikněte zde

:: posted @ 4.6.2007 PM by Moto Pell-Mell

Výlet na Moravu

Janina a Žako si nedávno udělali výlet po Moravě. V následujícím článku si můžete prohlédnout pár foteček a přečíst si článek, kde se dočtete o všem, co Janina a Žako zažili.

Pro přečtení celého článku klikněte zde

:: posted @ 13.5.2007 PM by Moto Pell-Mell

Prvomájová vyjížďka

Letošní Prvomájová vyjížďka je již za námi. Zda byla úspěšná si musí odpovědět každý sám. V následujícím článku si můžete prohlédnout pár výstřižků z novin a dočíst se, co o nás napsaly západočeské deníky. A dále si můžete přečíst takovou rekapitulaci vyjížďky, jak celkově probíhala.

Pro přečtení celého článku klikněte zde

:: posted @ 8.5.2007 PM by Moto Pell-Mell

Nová motorka

Na západě Čech se objevil nový motocykl. Ne že by jsme chtěli psát o všech motorkách, kterou si koupí každej motorkář v západních Čechách, ale Vencovo nová motorka určitě stojí za pozornost. Konec konců, můžete posoudit sami?

Pro zobrazení celého článku klikněte zde

:: posted @ 8.3. 2007 Foto by Moto Pell-Mell

Jak fungují stránky motopellmell.cz

Komu o co jde, aneb jak fungují stránky motopellmell.cz

Pro zobrazení článku klikněte zde

:: posted @ 1.3. 2007 Foto by Moto Pell-Mell

Pětapadesátiny

V lednu oslavil Venca Pavlíček 55. narozeniny!

Pro zobrazení celého článku klikni zde

:: posted @ 25.1.2007 PM by Moto Pel-Mell

září 2006 | Výlet do Bavorska

Na podzim v září se parta motorkářů vydala na výlet do Bavorska! V následujícím článku se s nima můžete podělit o jejich zážitky a v článku také můžete najít inspiraci na výlet v nadcházejícím létě!

Pro zobrazení celého článku klikni zde

:: posted @ 25.1.2007 PM by Moto Pel-Mell

24.12.2006 | Vánoční sedánek
25. prosince se uskutečnilo vánoční posezení na Nové Hospodě. V článku si můžete přečíst o všech zajímavých postřehách večera a v sekci foto/video shlédnout i pár zajímavých fotek a videí.

Pro přečtení článku klikni zde

:: posted @ 28.12.2006 PM by Moto Pel-Mell

17.11.2006 | Výlet do Milána

Snad každý znás četl o největším letošním motorkářském veletrhu Eicma v Miláně. Ne každý však měl tu příležitost vidět výstavu na vlastní oči. Petr s Evčou a Píppa s Lenčou se do Milána vypravili a v tomto článku se můžete dočíst o jejich zážitcích z cesty do Milána a všech zákoutích, které na ně cestou číhaly.

Pro zobrazení celého článku klikněte zde

:: posted @ 16.12.2006 PM by Moto Pell-Mell

16.12.2006 | První prvomájové

V tomto článku se dozvíte něco o historii prvních prvomájových vyjížděk.

Pro zobrazení celého článku kliknětezde

:: posted @ 16.12.2006 PM by Moto Pell-Mell

© Moto Pell-Mell 2006