Made in Moto Pell-Mell


Společnost motorkářů, kde nerozhoduje věk, pohlaví,značka motorky nebo obsah válců.


navigace >>
:: novinky :: fórum :: reportáže :: zajímavosti :: co se chystá :: koupím / prodám :: foto / video :: Kontakt


reklama:.

 

 

Výlet na Moravu

Tak jako každý rok jsme s našimi kamarády nejen z Budějovic a okolí vyrazili na Vranovskou přehradu na Bítov. Protože jsme pro ně přichystali stopovačku, cestou ve Vysočanech jsme už zanechali některé ze stanovišť s úkoly, které je zítra čekali a označili je typicky oranžovou sprejovou značkou ve tvaru typického kosočtverce, to aby si to nepletli ;)

Pak jsme se dojeli ubytovat do kempu pod stan, který jsme si zase rozložili na zápraží jedné z chatek, kde spali ostatní, to proto, že nám do stanu značně zatýká, děláme to tak každý rok (foto stan na chatce). Večer jsme zakalili, bohužel nás o půlnoci vykázali z hospody a poněkud hlučné nás nad ránem usměrňovali majitelé kempu (foto u chatek). V sobotu ráno vysvitlo slunko, vydali jsme se s Žakem umístit zbytek stopovačky. Problém byl v tom, že jsme sami zabloudili, ale nakonec jsme využili autostop a téměř se nám poštěstilo zapůjčit lodičku, abychom stihli být v kempu včas zpátky. Pak vyrazily skupinky, po 3, 4 lidech celkem 5 skupin, každých 10 minut jedna (foto stopovačka) Žako ještě doběhl na Bítov umístit poslední úkoly. Mezi všemi úkoly bylo například naučit se básničku, složit básničku obsahující v každém verši pivo a motorka, donést list z babyky, donést porotě lahváč zn. Hostan, vyluštit hlavolam, přesmyčky, křížovku, nakreslit jelena v říji nebo posbírat foto či vzkazy od 3 poutníků či donést razítko hradu. Stopovačka vedla přes zříceninu hradu Cornštejn a obec Vysočany zpátky na hrad Bítov, až na to, že nejkratší varianta byla přeplavat přehradu. Ale kdo by to nepokořil pro sladkou medaily (žlutá fidorka 1. místo, modrá 2., červená 3.) a láhev vodky, že? Bohužel, 4 družstva donesli jen část úkolů, prostě to vzdali nebo prostě skončili v první hospodě. Jediné družstvo Pídiové dorazilo téměř do cíle. A jediné Cvrčkovo družstvo plavalo, když se jim podařilo pro kameru, foťáky, mobily a doklady sestavit vor z planěk plotu, které svázali tkaničkami.

Večer jsem vyhlásili výsledky (foto stopovačka výsledky, stopovačka medaile) a ze zbylých papírů sestavovali lodičky, vlaštovky, čepice, žáby, čerty, parníky (foto David). Zase jak chráněná dílna, loni jsme pro změnu na Broumově modelovali z modelíny.;) V neděli pršelo a pršelo a pršelo, tak jsme navlíkli nemoky a rozprchli se zpátky do svých domovů.

:: posted @ 4.6.2007 PM by Moto Pel-Mell

© Moto Pell-Mell 2006