Made in Moto Pell-Mell


Společnost motorkářů, kde nerozhoduje věk, pohlaví,značka motorky nebo obsah válců.


navigace >>
:: novinky :: fórum :: reportáže :: zajímavosti :: co se chystá :: koupím / prodám :: foto / video :: Kontakt


reklama:.

 

 

Prvomájová 2011

Prvomájová 2011

I letos se Prvomájová vyjížďka vyvedla ve velkém stylu. I přes velkou kulturní konkurenci, kterou 1. květen přináší si udělalo čas více jak 1400 motocyklistů a i letos se nádvoří pivovaru plně zaplnilo. K vidění byly motocykly všech kategorií a kubatůr od mopedů až po tříkolky. Nejstaší motocykl značky Harley - Davidson dokonce pamatoval rok 1927. Nejmladší účastnici vyjížďky bylo 17 let a nejstarší účastník, který přijel na vlastním stroji měl úctihodných 75 let. Hold si zaslouží rovněž nejvzdálenější účastník, který se na nás přijel podívat až od daleké Opavy.

Bohužel i letos se vyjížďka neobešla bez nehod a kolizí. Všem, kteří měli nějakou nehodu by jsme chtěli vyjádřit politování a pevně doufáme, že i přes nepříjemný zážitek, který si z letošní vyjížďky odvezli zůstanou i nadále věrní jedné stopě a s polečně se potkáme na nějaké další akci.

Dále Vám přinášíme pár foteček a v nejbližší době se můžete těšit ještě na krátký film a DVD. Zároveň bychom chtěli poděkovat panu fotografovi Milanu Svobodovi, který nám také poskytl své fotografie.

Pro zobrazení foteček z pivovaru klikněte zde

Pro zobrazení foteček kolony klikněte zde

Pro zobrazení foteček z vystoupení Míry Lisýho klikněte zde

Pro zobrazení foteček Milana Svobody klikni zde

Zároveň musíme i poděkovat všem sponzorům, bez kterých by se podobná akce neobešla.

:: posted @ 4.5.2011 PM by Moto Pel-Mell

© Moto Pell-Mell 2006